Ranking: Voorronde 3 - 18 jan 2019

Vrijdagavond 18 Januari 2019 Aanvang 19:30 café de Karre

Poule A
De Karre
  
Jacco ten Veen16
Klaas Veenstra0
Harm-Jan van Rosmalen10
Erik Ensing4
Poule B
De Karre
  
Pieter Veter12
Cindy Zeefat8
Francois van der Avort0
Johnny Gaal4
Poule C
De Karre
  
Johan Musters8
Patrick Jansen16
Stefan Mol4
Gerrit Nijboer4
Poule D
De Karre
  
Gert Herms24
Erik Klaver12
Wouter Klaver0
Wim Vink4
Poule E
De Karre
  
Brian Slagter8
Bert Munsterman8
Ruben Westerbeek6
Mathieu de Nes8
Poule F
De Karre
  
Jos van der Weide8
Jeffrey van der Zandt12
Leonard van den Heuvel12
Dennis van Oostende6
Poule G
De Karre
  
Pascal de Lange12
Johnny Dekker8
Henk Oost8
Pascal Tromp4
Poule H
De Karre
  
Tonnie Plat20
Niels Kuilder0
Oscar Porre6
Tiesse van der Sluis4

Knockout ronde

Winnaarsronde 1/8 Finale
Jacco ten Veen Niels Kuilder 3-2
Pieter Veter Johnny Dekker 3-0
Johan Musters Jeffrey van der Zandt 1-3
Gert Herms Bert Munsterman 3-0
Brian Slagter Erik Klaver 0-3
Jos van der Weide Patrick Jansen 0-3
Pascal de Lange Cindy Zeefat 3-0
Tonnie Plat Klaas Veenstra 3-0
Winnaarsronde 1/4 Finale
Jacco ten Veen Pieter Veter 4-3
Jeffrey van der Zandt Gert Herms 0-4
Erik Klaver Patrick Jansen 2-4
Pascal de Lange Tonnie Plat 1-4
Winnaarsronde 1/2 Finale
Jacco ten Veen Gert Herms 0-4
Patrick Jansen Tonnie Plat 3-4
Winnaarsronde Finale
Gert Herms Tonnie Plat 5-1
Verliezersronde 1/8 Finale
Harm-Jan van Rosmalen Tiesse van der Sluis 3-0
Francois van der Avort Pascal Tromp 3-1
Stefan Mol Dennis van Oostende 2-3
Wouter Klaver Mathieu de Nes 2-3
Ruben Westerbeek Wim Vink 3-0
Leonard van den Heuvel Gerrit Nijboer 3-0
Henk Oost Johnny Gaal 3-1
Oscar Porre Erik Ensing 3-0
Verliezersronde 1/4 Finale
Harm-Jan van Rosmalen Francois van der Avort 3-0
Dennis van Oostende Mathieu de Nes 0-3
Ruben Westerbeek Leonard van den Heuvel 0-3
Henk Oost Oscar Porre 3-1
Verliezersronde 1/2 Finale
Harm-Jan van Rosmalen Mathieu de Nes 3-0
Leonard van den Heuvel Henk Oost 3-1
Verliezersronde Finale
Harm-Jan van Rosmalen Leonard van den Heuvel 1-4

Programma van november

13 Competitie
20 Competitie
23 Koppeltoernooi De Korf
27 Competitie

Programma van december

4 Beker
11 Competitie
13 Singles: Ranking
18 Competitie
28 BWR Koppeltoernooi

Programma van januari

17 Singles: Ranking
complete agenda

Sponsors