Programma: Derde Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
20-2-201919:30 Bully Ehm Pijltje Gooien De Boekanier
27-2-201919:30 Krolsbergen 2 Krolsbergen 3 Krolsbergen
27-2-201919:30 Zwetser 4 Mik 'm dr in 5 De Zwetser
27-2-201919:30 De Stonnies Bully 't Pandje
27-2-201919:30 De Lamme Pijltjes Ehm Pijltje Gooien De Waterlelie
6-3-201919:30 Mik 'm dr in 5 Krolsbergen 3 Het Wapen van Utrecht
6-3-201919:30 De Stonnies Ehm Pijltje Gooien 't Pandje
6-3-201919:30 Zwetser 4 Krolsbergen 2 De Zwetser
6-3-201919:30 Bully De Lamme Pijltjes De Boekanier
13-3-201919:30 De Lamme Pijltjes Krolsbergen 2 De Waterlelie
13-3-201919:30 De Stonnies Mik 'm dr in 5 't Pandje
13-3-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Krolsbergen 3 De Zwetser
13-3-201919:30 Bully Zwetser 4 De Boekanier
27-3-201919:30 Mik 'm dr in 5 De Lamme Pijltjes Het Wapen van Utrecht
27-3-201919:30 Krolsbergen 2 De Stonnies Krolsbergen
27-3-201919:30 Zwetser 4 Ehm Pijltje Gooien De Zwetser
27-3-201919:30 Krolsbergen 3 Bully Krolsbergen
10-4-201919:30 Bully Krolsbergen 2 De Boekanier
10-4-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Mik 'm dr in 5 De Zwetser
10-4-201919:30 De Stonnies Krolsbergen 3 't Pandje
10-4-201919:30 De Lamme Pijltjes Zwetser 4 De Waterlelie
17-4-201919:30 Krolsbergen 3 De Lamme Pijltjes Krolsbergen
17-4-201919:30 Zwetser 4 De Stonnies De Zwetser
17-4-201919:30 Krolsbergen 2 Ehm Pijltje Gooien Krolsbergen
17-4-201919:30 Mik 'm dr in 5 Bully Het Wapen van Utrecht
8-5-201919:30 Krolsbergen 2 Mik 'm dr in 5 Krolsbergen
8-5-201919:30 De Stonnies De Lamme Pijltjes 't Pandje
8-5-201919:30 Krolsbergen 3 Zwetser 4 Krolsbergen
8-5-201919:30 Ehm Pijltje Gooien Bully De Zwetser
15-5-201919:30 Krolsbergen 3 Krolsbergen 2 Krolsbergen
15-5-201919:30 Mik 'm dr in 5 Zwetser 4 Het Wapen van Utrecht
15-5-201919:30 Bully De Stonnies De Boekanier
15-5-201919:30 Ehm Pijltje Gooien De Lamme Pijltjes De Zwetser
22-5-201919:30 Krolsbergen 3 Mik 'm dr in 5 Krolsbergen
22-5-201919:30 Ehm Pijltje Gooien De Stonnies De Zwetser
22-5-201919:30 Krolsbergen 2 Zwetser 4 Krolsbergen
22-5-201919:30 De Lamme Pijltjes Bully De Waterlelie

Programma van februari

27 Competitie

Programma van maart

6 Competitie
13 Competitie
20 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
20 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
22 Singles: Ranking
27 Competitie

Programma van april

3 Beker
10 Competitie
17 Competitie
19 Singles: Ranking
24 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
24 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse

Programma van mei

1 Beker
8 Competitie
10 Beker
15 Competitie
22 Competitie
complete agenda

Sponsors