Programma: Vierde Divisie

Hieronder het programma dat nog gespeeld moet worden.

Selecteer team:

DatumTijdTeam ATeam BLocatie
27-2-201919:30 De Gele Puntmuts Buccaneers De Karre
27-2-201919:30 Musketiers Rock 'n Rule De Boekanier
27-2-201919:30 Mik 'm dr in 3 Madhouse Het Wapen van Utrecht
27-2-201919:30 Niet te Pijlen Disqualified De Waterlelie
6-3-201919:30 Buccaneers Rock 'n Rule De Boekanier
6-3-201919:30 Mik 'm dr in 3 Niet te Pijlen Het Wapen van Utrecht
6-3-201919:30 De Gele Puntmuts Musketiers De Karre
6-3-201919:30 Madhouse Disqualified De Boekanier
13-3-201919:30 Disqualified De Gele Puntmuts De Karre
13-3-201919:30 Mik 'm dr in 3 Rock 'n Rule Het Wapen van Utrecht
13-3-201919:30 Niet te Pijlen Buccaneers De Waterlelie
13-3-201919:30 Madhouse Musketiers De Boekanier
27-3-201919:30 Rock 'n Rule Disqualified Caram-bar
27-3-201919:30 De Gele Puntmuts Mik 'm dr in 3 De Karre
27-3-201919:30 Musketiers Niet te Pijlen De Boekanier
27-3-201919:30 Buccaneers Madhouse De Boekanier
10-4-201919:30 Madhouse De Gele Puntmuts De Boekanier
10-4-201919:30 Niet te Pijlen Rock 'n Rule De Waterlelie
10-4-201919:30 Mik 'm dr in 3 Buccaneers Het Wapen van Utrecht
10-4-201919:30 Disqualified Musketiers De Karre
17-4-201919:30 Buccaneers Disqualified De Boekanier
17-4-201919:30 Musketiers Mik 'm dr in 3 De Boekanier
17-4-201919:30 De Gele Puntmuts Niet te Pijlen De Karre
17-4-201919:30 Rock 'n Rule Madhouse Caram-bar
8-5-201919:30 De Gele Puntmuts Rock 'n Rule De Karre
8-5-201919:30 Mik 'm dr in 3 Disqualified Het Wapen van Utrecht
8-5-201919:30 Buccaneers Musketiers De Boekanier
8-5-201919:30 Madhouse Niet te Pijlen De Boekanier
15-5-201919:30 Buccaneers De Gele Puntmuts De Boekanier
15-5-201919:30 Rock 'n Rule Musketiers Caram-bar
15-5-201919:30 Madhouse Mik 'm dr in 3 De Boekanier
15-5-201919:30 Disqualified Niet te Pijlen De Karre
22-5-201919:30 Rock 'n Rule Buccaneers Caram-bar
22-5-201919:30 Niet te Pijlen Mik 'm dr in 3 De Waterlelie
22-5-201919:30 Musketiers De Gele Puntmuts De Boekanier
22-5-201919:30 Disqualified Madhouse De Karre

Programma van februari

27 Competitie

Programma van maart

6 Competitie
13 Competitie
20 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
20 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
22 Singles: Ranking
27 Competitie

Programma van april

3 Beker
10 Competitie
17 Competitie
19 Singles: Ranking
24 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
24 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse

Programma van mei

1 Beker
8 Competitie
10 Beker
15 Competitie
22 Competitie
complete agenda

Sponsors