Ranking: Voorronde 4 - 22 feb 2019

Vrijdagavond 22 Februari 2019 Aanvang 19:30 café de Boekanier / Carambar

Poule A
Caram-bar
  
Erik Klaver12
Jeffrey van der Zandt12
Ruben Westerbeek6
Poule B
Caram-bar
  
Gert Herms24
Bert Munsterman8
Tonnie Plat12
Cindy Zeefat10
Poule C
Caram-bar
  
Jacco ten Veen0
Erik Ensing8
Francois van der Avort8
Wouter Klaver8
Poule D
De Boekanier
  
Johan Musters8
Klaas Veenstra8
Rogier de Haan16
Johnny de Bone0
Poule E
De Boekanier
  
Pascal de Lange0
Niels Kuilder12
Patrick Jansen8
Stefan Mol6
Poule F
De Boekanier
  
Brian Slagter20
Harm-Jan van Rosmalen16
Oscar Porre8
Wim Vink6

Knockout ronde

Winnaarsronde 1/8 Finale
Erik Klaver Oscar Porre 4-1
Gert Herms Patrick Jansen 4-1
Jacco ten Veen Harm-Jan van Rosmalen 2-4
Johan Musters Niels Kuilder 2-4
Pascal de Lange Klaas Veenstra 4-2
Brian Slagter Erik Ensing 4-0
Jeffrey van der Zandt Francois van der Avort 4-1
Bert Munsterman Rogier de Haan 2-4
Winnaarsronde 1/4 Finale
Erik Klaver Gert Herms 1-5
Harm-Jan van Rosmalen Niels Kuilder 5-3
Brian Slagter Pascal de Lange 5-0
Jeffrey van der Zandt Rogier de Haan 1-5
Winnaarsronde 1/2 Finale
Gert Herms Harm-Jan van Rosmalen 5-4
Brian Slagter Rogier de Haan 5-2
Winnaarsronde Finale
Gert Herms Brian Slagter 6-2
Verliezersronde 1/4 Finale
Ruben Westerbeek Tonnie Plat 2-3
Johnny de Bone Stefan Mol 3-0
Wim Vink Wouter Klaver 2-3
Verliezersronde 1/2 Finale
Tonnie Plat Johnny de Bone 3-2
Wouter Klaver Cindy Zeefat 0-3
Verliezersronde Finale
Tonnie Plat Cindy Zeefat 4-1

Programma van januari

29 Competitie
30 Buitengewone Ledenvergadering

Programma van februari

5 Competitie
12 Competitie
19 Beker
21 Singles: Ranking
26 Competitie
29 Koppel Toernooi De Koperberg

Programma van maart

4 Competitie
11 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
11 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
13 Singles: Ranking
18 Competitie
25 Competitie

Programma van april

1 Competitie
8 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
8 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
10 Singles: Ranking
15 Competitie
22 Competitie
complete agenda

Sponsors