Ranking: Voorronde 2 - 13 dec 2019

Vrijdagavond 13 december 2019 Aanvang 19:30 café de Karre

Poule A
De Karre
  
Raymon Dijkman24
Fons Fennis20
Dennis ten Wolde8
Klaas Kingma8
Jan Wardenier4
Poule B
De Karre
  
Gert Herms8
Pieter Veter8
Jacco ten Veen8
John Michael Verheij10
Klaas Veenstra8
Poule C
De Karre
  
Patrick Dobma12
Martijn Lageweg12
Robin de Graaf8
Jeffrey van der Zandt6
Erik Ensing6
Poule D
De Karre
  
Pascal de Lange12
Ruben Westerbeek8
Leonard van den Heuvel12
Wim Vink6
Stefan van der Veen6
Poule E
De Karre
  
Jan Pieter van der Vegt16
Niels Kuilder8
Patrick Berghuijs16
Robert Eleveld12
Cindy Zeefat0

Knockout ronde

Winnaarsronde 1/8 Finale
Fons Fennis Niels Kuilder 3-1
Robin de Graaf Pascal de Lange 1-3
Gert Herms Patrick Berghuijs 2-3
Martijn Lageweg Dennis ten Wolde 3-0
Pieter Veter Leonard van den Heuvel 1-3
Patrick Dobma Ruben Westerbeek 3-1
Jacco ten Veen Jan Pieter van der Vegt 1-3
Winnaarsronde 1/4 Finale
Fons Fennis Pascal de Lange 3-0
Patrick Berghuijs Martijn Lageweg 3-0
Raymon Dijkman Leonard van den Heuvel 3-0
Patrick Dobma Jan Pieter van der Vegt 0-3
Winnaarsronde 1/2 Finale
Fons Fennis Patrick Berghuijs 4-3
Raymon Dijkman Jan Pieter van der Vegt 4-2
Winnaarsronde Finale
Raymon Dijkman Fons Fennis 4-2
Verliezersronde 1/8 Finale
Jan Wardenier Klaas Veenstra 2-3
Cindy Zeefat Stefan van der Veen 2-3
Verliezersronde 1/4 Finale
Wim Vink Klaas Veenstra 0-3
Robert Eleveld Jeffrey van der Zandt 3-1
Klaas Kingma Stefan van der Veen 3-2
Erik Ensing John Michael Verheij 0-3
Verliezersronde 1/2 Finale
Klaas Veenstra Robert Eleveld 2-3
Klaas Kingma John Michael Verheij 1-3
Verliezersronde Finale
Robert Eleveld John Michael Verheij 3-2

Programma van april

8 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
8 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
10 Singles: Ranking
15 Competitie
22 Competitie
29 Beker

Programma van mei

6 Competitie
8 Beker
13 Competitie
15 Singles: Ranking
20 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
20 Singles: Gesloten Individueel Superklasse

Programma van juni

5 Singles: Gesloten Individueel Recreatieklasse
5 Singles: Gesloten Individueel Superklasse
complete agenda

Sponsors