Gesloten Individueel Recreatieklasse: De Stand

TotaalVoorronde 1 - 20 maart 2019Voorronde 2 - 24 april 2019Voorronde 3 - 29 mei 2019Finale avond - 7 juni 2019
PWSpLLgPLWIgPLWIgPLWIgPLWIg
1. Bert Munsterman150000,004000,005000,003000,003000,00
2. Albert Dolstra120000,003000,005000,002000,002000,00
3. Johnny Moes120000,002000,005000,003000,002000,00
4. Frank Kleinsmit110000,003000,002000,003000,003000,00
5. Raymond de Jonge100000,004000,005000,001000,00
6. Martin Bos90000,003000,003000,002000,001000,00
7. Miles de Vries90000,004000,002000,002000,001000,00
8. Ronnie Haven90000,003000,003000,003000,000000,00
9. Mark Smid80000,003000,004000,001000,00
10. Bert Geertsma70000,003000,004000,000000,00
11. Cindy Zeefat70000,004000,002000,001000,00
12. Stefan van der Veen70000,003000,004000,000000,00
13. Klaas Kingma60000,002000,004000,000000,00
14. Lammert Kiers60000,002000,004000,000000,00
15. Ronald Stoelwinder60000,003000,003000,000000,00
16. Johnny Plat50000,002000,001000,002000,000000,00
17. Robert de Boer50000,002000,003000,00
18. Erik Walda40000,004000,000000,00
19. Michel Oostenrijk40000,004000,00
20. Robert Struik40000,004000,000000,00
21. Rodger Warkor40000,004000,000000,00
22. Dennis van Oostende30000,002000,001000,00
23. Paul de Knecht30000,002000,001000,00
24. Richard Knobbe30000,002000,001000,00
25. Christiaan Nolles10000,001000,00
26. Daniel van Kempen10000,001000,00
27. Dennis ten Wolde10000,001000,00
28. Hans van Dijk10000,001000,00
29. Johnny de Bone10000,001000,00
30. Kartal Bozdag10000,001000,000000,00
31. Paul Schmidt10000,001000,00
32. Stefan Mol10000,001000,00
33. André Fleer00000,000000,00
34. Dimitri Delsman00000,000000,00
35. Dries Siertsema00000,000000,00
36. Francois van der Avort00000,000000,00
37. Jennine Chapman00000,000000,00
38. Mathijs Hof00000,000000,00
39. Rilana Dijksma00000,000000,00
40. Wim Vink00000,000000,00

Programma van september

18 Competitie
25 Competitie

Programma van oktober

2 Competitie
9 Competitie
16 Competitie
30 Competitie

Programma van november

6 Competitie
13 Competitie
20 Competitie
27 Competitie

Programma van december

4 Beker
11 Competitie
complete agenda

Sponsors